Jakie oświetlenie do gabinetu, sali operacyjnej lub zabiegowej będzie najlepsze?

Udostępnij
Czy specjalistyczne oświetlenie jest ważne?

Lampa medyczna stanowi jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego gabinetu lekarskiego, sali operacyjnej bądź zabiegowej. Odpowiednie oświetlenie jest nie tylko podstawą, ale także gwarancją komfortu i bezpieczeństwa pracy dla specjalisty. Lampy medyczne powinny charakteryzować się bardzo wysoką jakością światła, niezawodnością oraz ergonomią użytkowania. Czym przede wszystkim kierować się przy wyborze profesjonalnej lampy medycznej? Śpieszymy z odpowiedzią.

Jednym z kluczowych kryteriów, jakie musi spełniać lampa medyczna jest jej dopasowanie do pożądanego zastosowania i miejsca pracy. Oświetlenie powinno być oczywiście dostosowane do specyfikacji wykonywanej pracy. Dla przykładu specjalistyczna lampa diagnostyczna będzie odpowiednia dla każdego gabinetu dermatologicznego czy kosmetologicznego, natomiast kolei lampa bezcieniowa znajdzie swoje zastosowanie na sali operacyjnej lub w gabinecie zabiegowym. 

Wybierając lampę medyczną, szczególną uwagę warto zwrócić na takie parametry jak:
  • natężenie światła,
  • źródło światła,
  • temperatura barwowa,
  • wielkość plamki świetlnej
  • możliwość regulacji natężenia światła,
  • obecność ramienia typu “gęsia szyja”,
  • materiał wykonania oprawy.
Lampa medyczna ORDISI – gwarancja doskonałej jakości w przystępnej cenie

ORDISI to hiszpański producent zaawansowanych lamp medycznych uznany na całym świecie. Z jego produktów chętnie korzystają lekarze i specjaliści z całego świata. Mamy ogromną przyjemność współpracować z firmą ORDISI, w związku z tym oferujemy Państwu szeroką gamę produktów takich jak lampy bezcieniowelampy diagnostycznelampy operacyjne (zabiegowe) oraz lampy badawczo-zabiegowe, które znajdą zastosowanie w gabinetach lekarskich, przychodniach czy szpitalach. Niezwykle szeroka oferta lamp medycznych ORDISI z pewnością pozwoli Państwu na zakup modelu dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Zadbaj o komfort pracy specjalistów

Lampa medyczna ORDISI to z pewnością wysokiej jakości sprzęt, który zadowoli najbardziej wymagających specjalistów.  W odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników marka stworzyła profesjonalne lampy zabiegowe wyposażone w jezdną podstawę oraz w ruchome ramię typu “gęsia szyja”, umożliwiające dowolne kierowaniem źródłem światła w dowolnym kierunku, co w rezultacie pozwala na perfekcyjne doświetlenie miejsca zabiegowego. 

Jeśli są Państwo zainteresowani wyborem odpowiedniego oświetlenia dla placówki medycznej zapraszamy do kontaktu. Oferujemy rzetelną pomoc i szybką realizację zamówienia. Prosimy o kontakt pod nr Tel: 507 295 517, bądź przez mail: [email protected]

Oceń post
Zobacz również