Axis
Babyono
CAS
CELY
Charder
DATALOGIC
Dibal
Digi
Dini Argeo
DV
Elzab
Famed
Fawag
Focused Photonics
Gima Italy
Inny
Isoelectric
KaWe
Kern
Luvis
Mensor
MESUTRONIC
NATURFARM
Ohaus
Ordisi
Radwag
Sartorius
Schaller
Seca
TEM
Yakudo
Yusebas
Producent
Propozycje dla Ciebie

Waga lekarska niezbędna każdej placówce medycznej

Udostępnij

Profesjonalna i precyzyjna waga lekarska stanowi praktycznie nieodzowny element wyposażenia większości gabinetów lekarskich oraz szpitali. Urządzenie to jest przystosowane do kontrolowania masy ciała pacjentów – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wśród szerokiej i różnorodnej oferty wag lekarskich, znajdują się również modele o uniwersalnym zastosowaniu. Oto one!

Waga lekarska ze wzrostomierzem

Klasyczna waga kolumnowa to bez wątpienia jeden z najczęściej wybieranych modeli do gabinetów lekarskich. Funkcjonalna i prosta w obsłudze z pewnością sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Dostępna w naszym sklepie waga lekarska ze wzrostomierzem Radwag zapewnia szybki i dokładny pomiar pacjenta w pozycji stojącej. Urządzenie posiada duży wyświetlacz LCD z podświetleniem oraz specjalną funkcję umożliwiającą wyznaczanie wskaźnika masy ciała BMI (Body Mass Index) dla pacjentów o wzroście przekraczającym 1 metr.

Innym modelem równie godnym polecenia jest waga lekarska ze wzrostomierzem Seca 704S. Niebywale precyzyjna, solidna i niezwodna waga z legalizacją znajduje zastosowanie m.in. w gabinetach lekarskich, poradniach dietetycznych, przychodniach i szpitalach. Absolutnie największą zaletą tego modelu jest możliwość bezprzewodowego i błyskawicznego transferu danych na komputer lub drukarkę. Solidna i wytrzymała konstrukcja wraz z maksymalnym udźwigiem do 300kg tworzy pewne i bezpieczne warunki do ważenia pacjentów z dużą nadwagą. 

Waga lekarska podłogowa

Kompaktowa waga elektroniczna znakomicie sprawdzi się w swojej roli w każdym gabinecie lekarskim. Jej niewątpliwą zaletą jest mały rozmiar, dzięki któremu zmieści się w każdej, nawet najmniejszej, placówce medycznej. Wśród najczęściej wybieranych znajduje się waga medyczna podłogowa z legalizacją Charder MS 4202L, którą można zasilać poprzez baterie bądź specjalny zasilacz.

Do najważniejszych zalet tego typu urządzeń zaliczyć możemy w szczególności:
– prostą, intuicyjną obsługę,
– czytelny wyświetlacz LCD z funkcją odwrócenia kierunku wyświetlania,
– wysoką dokładność roboczą 50g/100g,
– obciążenie maksymalne do 200 kg,
– funkcje dodatkowe takie jak: TARA, HOLD, BMI.

Oceń post
507 295 517
Masz pytanie. Zadzwoń do nas
Nowe wpisy
Zobacz również
Waga